Vagy ha már ragaszkodnak ehhez, akkor ott van pl. az Enclave. Ott korrekt volt a rendszer, vagy ott van a Gothic két része. Ott király a vívás (legalábbis egy az egyben; ha több ellenfél jön, akkor ott is kaotikussá válik). Az elején így ott bénázik az ember mire leüt egy goblint, és ugyan a demó vége felé már ötös-hatos csoportokat vág le az emberfia könnyedén, de akkor is csak azt érzi, hogy össze-vissza vagdos, fogalma sincs, hogy mit miért csinál
Mindegy, nálam a harcrendszeren bukik a játék. Nem hiszem, hogy nagyon nagyot változtatnának rajta a végleges verzióig. Így meg elég ócska. Inkább az akciójátékok kedvelőinek való.
Endure. In enduring, grow strong.
