28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

riddick21
riddick21 [2647]
Ezt így adom, az én legnagyobb bajom meg az, hogy meg merték említeni az előzetes hírekben a szerepjáték szót. Botrány, ahogy mondtad, ez egy szimpla akciójáték, semmi több. Nem sokat toltam a demóval, kb. fél órát, mert meguntam a bugokat, de nagyon gyengének találtam. Egy bugmentes verzióval eljátszogatnék, de csak ha lehet picit variálni a grafikán, mert pixeles, mint a huzat. Pont tegnap vettem elő újra a Morrowindet, egyszerűen röhej, hogy egy 2 és fél éves játék porig alázza a mai "RPG-ket"...

"Jeti, add ide a bőröd!"

gothmog
gothmog [5162]
Tegnap leszedtem a demót. Kipróbáltam. Nem jött be. Nem lenne rossz, de az kezelését teljesen elb*szták. Legalábbis ami a harcrendszerét illeti. Úgy 20 perc alatt meg lehet szokni, de akkor is szar marad, legfeljebb igazodik hozzá az ember. Jó-jó, hogy akció rpg, így nem is vár el az ember körökre osztott harcrendszert, de ezek a jobbra-balra-előre-hátra szúrok/lépek/fordulok miközben meg el sem találom azokat a kis gennyes goblinokat, mert körbe körbe rohangálnak körülöttem, egy kicsit túlzás. Miért nem lehetett a jól bevált "egérrel rámegyek, aztán kattintgatok" módszert alkalmazni. Így most sokkal inkább hasonlít valami idióta verekedős játékhoz Vagy ha már ragaszkodnak ehhez, akkor ott van pl. az Enclave. Ott korrekt volt a rendszer, vagy ott van a Gothic két része. Ott király a vívás (legalábbis egy az egyben; ha több ellenfél jön, akkor ott is kaotikussá válik). Az elején így ott bénázik az ember mire leüt egy goblint, és ugyan a demó vége felé már ötös-hatos csoportokat vág le az emberfia könnyedén, de akkor is csak azt érzi, hogy össze-vissza vagdos, fogalma sincs, hogy mit miért csinál
Mindegy, nálam a harcrendszeren bukik a játék. Nem hiszem, hogy nagyon nagyot változtatnának rajta a végleges verzióig. Így meg elég ócska. Inkább az akciójátékok kedvelőinek való.

Endure. In enduring, grow strong.

Vissza

Fórumszabályzat