"Jeti, add ide a bőröd!"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Dungeon Lords demo (Hírek)
Ezt így adom, az én legnagyobb bajom meg az, hogy meg merték említeni az előzetes hírekben a szerepjáték szót. Botrány, ahogy mondtad, ez egy szimpla akciójáték, semmi több. Nem sokat toltam a demóval, kb. fél órát, mert meguntam a bugokat, de nagyon gyengének találtam. Egy bugmentes verzióval eljátszogatnék, de csak ha lehet picit variálni a grafikán, mert pixeles, mint a huzat. Pont tegnap vettem elő újra a Morrowindet, egyszerűen röhej, hogy egy 2 és fél éves játék porig alázza a mai "RPG-ket"...
Tegnap leszedtem a demót. Kipróbáltam. Nem jött be. Nem lenne rossz, de az kezelését teljesen elb*szták. Legalábbis ami a harcrendszerét illeti. Úgy 20 perc alatt meg lehet szokni, de akkor is szar marad, legfeljebb igazodik hozzá az ember. Jó-jó, hogy akció rpg, így nem is vár el az ember körökre osztott harcrendszert, de ezek a jobbra-balra-előre-hátra szúrok/lépek/fordulok miközben meg el sem találom azokat a kis gennyes goblinokat, mert körbe körbe rohangálnak körülöttem, egy kicsit túlzás. Miért nem lehetett a jól bevált "egérrel rámegyek, aztán kattintgatok" módszert alkalmazni. Így most sokkal inkább hasonlít valami idióta verekedős játékhoz
Vagy ha már ragaszkodnak ehhez, akkor ott van pl. az Enclave. Ott korrekt volt a rendszer, vagy ott van a Gothic két része. Ott király a vívás (legalábbis egy az egyben; ha több ellenfél jön, akkor ott is kaotikussá válik). Az elején így ott bénázik az ember mire leüt egy goblint, és ugyan a demó vége felé már ötös-hatos csoportokat vág le az emberfia könnyedén, de akkor is csak azt érzi, hogy össze-vissza vagdos, fogalma sincs, hogy mit miért csinál
Mindegy, nálam a harcrendszeren bukik a játék. Nem hiszem, hogy nagyon nagyot változtatnának rajta a végleges verzióig. Így meg elég ócska. Inkább az akciójátékok kedvelőinek való.
Vagy ha már ragaszkodnak ehhez, akkor ott van pl. az Enclave. Ott korrekt volt a rendszer, vagy ott van a Gothic két része. Ott király a vívás (legalábbis egy az egyben; ha több ellenfél jön, akkor ott is kaotikussá válik). Az elején így ott bénázik az ember mire leüt egy goblint, és ugyan a demó vége felé már ötös-hatos csoportokat vág le az emberfia könnyedén, de akkor is csak azt érzi, hogy össze-vissza vagdos, fogalma sincs, hogy mit miért csinál
Mindegy, nálam a harcrendszeren bukik a játék. Nem hiszem, hogy nagyon nagyot változtatnának rajta a végleges verzióig. Így meg elég ócska. Inkább az akciójátékok kedvelőinek való.
Endure. In enduring, grow strong.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 21:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4474]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
