28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

DRIV3R még márciusban (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
Csak azt nem értem, hogy miért kellett ezt 3 különböző topicba becopyznod...

A mellett, hogy mondjuk igazad van a témát illetően.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Atsa
Atsa [5]
Egy nagy kalap shit az egész. Hihetetlen, hogy egy 2,66 -os prockón + 512 MB RAM-on 9600XT-vel ilyen veszett sz**ul fut ez a game. Mégis miféle erőgép kell ehhez?

Vissza

Fórumszabályzat