28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Close Combat: First to Fight



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28897]
Tiszta doom3 szindróma!!! Csak jön a köv pálya csak jön, és sosem lesz vége!!! Annyira unom már ezt a szart!!!! Ocsmány az egész, egyforma pályák, füben elakadó töltény. Egyszerüen igénytelen!!! Ez az!! Ez a helyes szó rá. Igénytelen!!!!!

Vissza

Fórumszabályzat