28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SWINE demo



Írd ide hozzászólásod:

Discord
Discord [98]
Nem ismerem ezt a játékot, de felkeltette az érdeklődésemet, hogy ilyen jókat írsz róla, és ráadásul szinkronizált is? Megírnád, hogy tulajdonképpen milyen játék ez, majd megszerzem és kriopóbálom én is, de először a demoját akarom kripóbálni. Nincs fent valahol a neten, nem tudod?

Tonight you sleep in Hell !

Lacc
Lacc [925]
Kipróbálta már valaki? Szerintem nagyon rulla! A grafika iszonyú jó, ilyen élethű vizet még nem láttam! De a magyar hangok se semmit ;D. Rákattintok egy tankra, hogy menjen pl. ide, és ilyet szól "Szerintem is oda kell mennem", meg "Megyek és megnézem mi van ott" ez így leírva nem poénos de mikor játszol és ilyeneket beszólnak a nyulak az enyhe pöszeségükkal, az nagyon poénos . De tulképpen olyan mint a Ground Control, csak szebb, és aranyosabb.

YEP YEP! - Kipling :P

Vissza

Fórumszabályzat