28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SWINE demo



Írd ide hozzászólásod:

Lacc
Lacc [925]
Lol, nézd meg a PC-Dome főoldalát és máris töltheted le =).
Még nem jelent meg, a demója is friss. A gépigánye nem tudom mekkora, de nekem 1024*768-ban mindent max-ra állítva tökéletesen futott egy GeForce 3, P4-1.4Ghz-n.

YEP YEP! - Kipling :P

Vissza

Fórumszabályzat