28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SWINE demo



Írd ide hozzászólásod:

AriAmi
AriAmi [2580]
Miért kell megvárnod? Eladsz pár Westwood gamét, máris kitelik.
Ghoost
Ghoost [11787]
hi
na teccik a demo meg megy is rendesena a game akkor megveszem!!
(avyg megvárom amig meglesz az uj P4esem)

Vissza

Fórumszabályzat