olvastam már róla, hogy nagyon szép és kidolgozott... majd nézem a demot milyen és ha tetszik én leszek az első aki rohan a boltba
amúgy mennyi lesz az ára?
tom ez hülye kérdés, de mégis?
csácsá
ASUS P4P800-E Deluxe, P4 (Prescott) 2.8Ghz 800FSB, 2*256 Kingston Dual DDR 400Mhz, MSI GeForce 6600GT