Minden elismerésem a csapatnak,szuper játékot csináltak!Csak kár,hogy a weboldalukon még nincs semmi csak egy logó
és nem tudtam eddig,hogy mikor jelenik meg!
De ha jövö héten tényleg a boltokban lesz akkor azt hiszem én is meg fogom venni!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
De ha jövö héten tényleg a boltokban lesz akkor azt hiszem én is meg fogom venni!