28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SWINE demo



Írd ide hozzászólásod:

Zeus@
Zeus@ [7]
Eszméletlen a játék! Nekem nagyon tetszik! A grafika szuper,a hangulata is remek és nagyon tetszenek a frappáns beszólások!
Minden elismerésem a csapatnak,szuper játékot csináltak!Csak kár,hogy a weboldalukon még nincs semmi csak egy logó
és nem tudtam eddig,hogy mikor jelenik meg!De ha jövö héten tényleg a boltokban lesz akkor azt hiszem én is meg fogom venni!

Vissza

Fórumszabályzat