28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SWINE demo



Írd ide hozzászólásod:

Gump
Gump [5430]
Fantasztikus, minden elismerésem. Végre nem úgy fordul minden jármű mintha lánctalpas lenne. A beszólások jópofák, a grafika csodás. Ilyen víz effektet még nem láttam semmilyen startégiai játékban (máshol se gyakori). A füst, a robbanások szépek. A falu hangulatos, jók a hangok is (a templomnál érdemes elidőzni) de nekem az irányítást még meg kell szokni. 1,2 GHz Tbird+256MB RAM+GeForce 1 mellett 1024x768@32bit max részletességgel simán megy. Ha azt veszem, hogy a Z2 demója ilyen felbontásnál és részletességnél sokkal lassabb(a játszhatóság határát súrolja), akkor ez elég jó, főleg hogy sokkal jobban néz ki. Olyan játék, amit érdemes megvenni. Remélem, hogy anyagilag is be fog jönni a fejlesztőknek. A Screamer 4x4, IG2, Insane után egy újabb igazán jó minőségű magyar játék(bocs ha kihagytam valamit) amire büszkék lehetünk. Arról nem beszélve, hogy készülőben van még pár ígéretes cucc.

Vissza

Fórumszabályzat