28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SWINE demo



Írd ide hozzászólásod:

Hubert
Hubert [1984]
Most töltöm a demót, és jó ennyi szép dolgot hallani róla. A Ground Control grafikája profinak tűnt, és ha igaz amit írtok ... na mindegy, meglátjuk.
Apropó, nekem egy 450-PIII-as proci, 256 Mb SDRAM, Riva TNT2 16Mb konfigurációjú rendszerem van; a Ground Control egész jól futott rajt', elég lesz ez a S.W.I.N.E-hoz ?

Next stop, Wonderland.

Vissza

Fórumszabályzat