28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SWINE demo



Írd ide hozzászólásod:

Fan gamer!!
Fan gamer!! [274]
Na szerintem a magyar gamek a legjobbak!! Most a néztem a Demót, hát mit is mondjak... Nagyszerű!! Majd megveszek a game-tól, hát fiúk ez nem semmi amit ti itt csináltatok... Én meg fogom venni a játékot. Nagyszerű, és azok a beszólások, tudom már elmondták, de csak jó hallani a STORMREGION-osoknak nem hogy milyen állat játékot csináltatok? Na de meg is érdemlik a dicséretet... Én is megveszem a játékot!!!

A pokolra fogok jutni... Nembaj, sok lesz ott az ismerős...

Vissza

Fórumszabályzat