28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SWINE demo



Írd ide hozzászólásod:

Fan gamer!!
Fan gamer!! [274]
Valaki segítsen! Hogy kell SP-ket gyűjteni?? Nem bírtam rájönni, és az egységeim csak hullanak, és hullanak... SOS

A pokolra fogok jutni... Nembaj, sok lesz ott az ismerős...

Vissza

Fórumszabályzat