28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SWINE demo



Írd ide hozzászólásod:

Fan gamer!!
Fan gamer!! [274]
Na már nem olyan fontos megcsináltam, végigvittem a demót... De azért valaki mondja már meg, hogy hogy a fenébe lahat SP-t szerezni!!!

A pokolra fogok jutni... Nembaj, sok lesz ott az ismerős...

Vissza

Fórumszabályzat