28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RTS vs. Körökre osztott stratégia



Írd ide hozzászólásod:

BGabi
BGabi [294]
hát az IG az szerintem RTS, hát nem körökre osztott, az biztos

RTS rulez!

Úgy élj, hogy amikor életed filmjét nézed, ne tudd, hogy akció- vagy pornófilmet láttál-e.

Vissza

Fórumszabályzat