28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RTS vs. Körökre osztott stratégia



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Hát ha tudnám...
Aruns
Aruns [7073]
okoska 3000:

A Guruban eddig mindkétszer egérkattintgatós RTS volt a karácsonyi ajándék; a mostaninak viszont örültél... Szóval nem az lesz?!
Persze ne írd ki ide, de a stílusát esetleg elárulhatnád.

Vissza

Fórumszabályzat