28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RTS vs. Körökre osztott stratégia



Írd ide hozzászólásod:

Hubert
Hubert [1984]
Jó hír a turnusos(körökre osztott)stratégia rajongóknak; a Civilization III, és kiváló (9.2) értékelést kapott a Gamespot-on. Bár nem vagyok e műfaj híve, ezt én is kipróbálom.(az elsővel sehogy sem boldogultam annak idején de akkor még kezdő játékos voltam)

Next stop, Wonderland.

Vissza

Fórumszabályzat