28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

Kobest44
Kobest44 [1784]
Nemrég játszottam ki, néhol jobban megizzasztott, mint az alapjáték. Bár kicsit több gondolkodást vártam volna a főellenségnél. Összegezve remek kiegészítőt kaptunk, több funkcióval, de egy kicsit rövidebb játékmenettel. Ajánlom!

"These are times of fast foods but slow digestion; tall man, but short character... It is a time when there is much in the window, but nothing in the room.

Vissza

Fórumszabályzat