28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Pentium 4 klub



Írd ide hozzászólásod:

predakon
predakon [341]
az én 2.8asom is vigam hasít 3.6on sőt 3.7en,northwood

Abit IC7-p4 2.8@3.5;2gb 500mhz kingmax hardcore;sapphire x850xt pe;audigy2+logitech z-5300;XBOX

Vissza

Fórumszabályzat