28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Pentium 4 klub



Írd ide hozzászólásod:

Aruns
Aruns [7073]
No, meg persze a tápon sem szabad spórolni (nekem 360-as Chieftec van kb 1,5 éve, abszolút meg vagyok vele elégedve).
Intel mobó, Chieftec táp - a megbízhatóság alapelemei.

Tápról még annyit: az egyik srác, aki a Hercules 9800Projaimból az egyiket elvitte, a full telepakolt gépén (2 vinyó, 2 DVD író, több PCI eszköz, stb) egy 300-as noname tápot használt(!). A 9800Pro berakása után el is durrant hamarosan a táp, majd a hasonló színvonalú új tápja is. Persze utána vett egy nagyobb és minőségibb darabot és azót vígan megy a gépe (bukott két tápot és egy vinyót, mert a második táp egy nagy vinyót is vitt magával). Szóval előre tessék gondolkodni. A 400-as táp szerintem elég a gépedbe (de én nem Codegent vettem volna alapból)

Vissza

Fórumszabályzat