Van szünetmnetes is ami tényleg nagyon sokat számít ezt aláírom. Akár az otthoni gépekhez is elmenne, annyira nem is drágák. Arról nem is beszélve, hogy ugye véd az áramingadozás, villámcsapás, és az áramszünet ellen is.
Azt még akartam írni, hogy függ attól is, hogy, hogy megy tönkre egy táp, hogy ki mennyire kíméli a gépét, mert a tuningerek egy jó tápot is kitudnak készíteni, nem kell ahoz Codegen. Illetev egyéb gyengébb márkáju hardwerek is kínozhatják a tápot.
A gépekbe lehet venni 2000ft ért túlfeszültségvédőt az egyik tápkábelre lehet rárakni az véd a tápok hülyesége ellen is, sokan használják.
Amúgy tényelg nagyon jó volt az a 300W-os Codegen széria. A Csajomé már 3 éves lesz ami amúgy a régi gépemben volt P4 2,4 hibátlan a kicsike, mármint a táp

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
) de sok más cég is gyárt nagyon jó és megbízható alaplapokat és mindenhol előfordul gyártási hiba.