Dugjunk pulykákat a homérumba!
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Budapest vs. többi város,falu,község
Persze ez csak egy olyan vitát lezáró, poénos és kellemkedő hsz volt.
1. Nem mindenki Kain-nal egykorú, a fórum "társadalma" életkorilag meglehetősen széttagolt
2. Itt már egy ideje poén szinten mentek a hsz-ek...
3. Nem érdekelnek a problémáid, ahogy téged se az enyémek
2. Itt már egy ideje poén szinten mentek a hsz-ek...
3. Nem érdekelnek a problémáid, ahogy téged se az enyémek

Dugjunk pulykákat a homérumba!
"de a te problémád mindenek elött fontos" - igen, az, ha sietek és nem érek oda vhova, az tényleg fontos. én ezt leírtam, ha nem tetszik nektek, nem tetszik, viszont a bunkó hangnem miatt ebben az esetben kilóg a lóláb. meglep, hogy a kis 16 éves fejetekkel ennyire el vagytok szállva, holott még csak nem is a saját pénzetekből fizettek érte (tak).
Mindenképpen úgy akarod beállítani a dolgot, hogy mások el akarják baszni neked az eddigi állapotokat.
Igen, önzőnek tartalak, mert te meg sem hallod más mennyire szenved a tömegközlekedéstől (vagyis hiányától), de a te problémád mindenek elött fontos, ami valljuk be nem is annyira gáz ha az ország más helyeihez viszonyítjuk (és nem egy nyugati ország városaihoz).
Igen, önzőnek tartalak, mert te meg sem hallod más mennyire szenved a tömegközlekedéstől (vagyis hiányától), de a te problémád mindenek elött fontos, ami valljuk be nem is annyira gáz ha az ország más helyeihez viszonyítjuk (és nem egy nyugati ország városaihoz).
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
értem. szóval még én vagyok az önző, hogy nem tetszik a bkv! szépen eljutottunk idáig! na tényleg innen kezdődik a vidékiek budapest-gyűlölete!
igen, önzőnek tartalak.
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
ez a mondatod a lényeg: "hanem az hogy neked ez sem elég"
Neked ez a rögeszméd?
Várjál, hogy is írjam, hogy te is megértsd.. hmm.. talán ez jó lesz:
Nem az zavar, hogy neked 10 percet kell várnod, hanem az hogy nekem 40et. Érted? Nem?
Nem az a bajom hogy neked 10 percig kell nézegetned a forgalmat, hanem az hogy neked ez sem elég, miközben máshol a többszörösét kell várni. Érted? Nem?
Nem érdekel, hogy te 10 percet vársz, mintahogy te is leszarsz mindenki mást aki "irígyli" ezt a 10 perces várakozást.
Ennyiből lejött?
Várjál, hogy is írjam, hogy te is megértsd.. hmm.. talán ez jó lesz:
Nem az zavar, hogy neked 10 percet kell várnod, hanem az hogy nekem 40et. Érted? Nem?
Nem az a bajom hogy neked 10 percig kell nézegetned a forgalmat, hanem az hogy neked ez sem elég, miközben máshol a többszörösét kell várni. Érted? Nem?
Nem érdekel, hogy te 10 percet vársz, mintahogy te is leszarsz mindenki mást aki "irígyli" ezt a 10 perces várakozást.
Ennyiből lejött?

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
"Érted mire akarok kilyukadni?" - arra, hogy járjon pesten is fél óránként a bkv! téged az zavar, hogy bp-n gyakrabban jár a bkv? mert ez jön le!
Igen, én is tapasztaltam ezt a fajta ellenségeskedést. De mit is várnánk, mikor folyton arról hallani mit fejlesztenek Budapesten, mit építenek Budapesten, mi a gond Budapesten, stb. Közben meg szerencsétlen árvízkárosultak, stb meg kucorog egy menhelyen, mert nincs pénz a gátakra, órás dugók mindenhol mert a körgyűrű elé került a metró, még egy híd Bp.-en belül, stb.
Ez nem a te hibád, nem is a fővárosiaké, de innen faluról úgy néz ki, hogy mindenki más le van ejtve. Jó Bp-en sokan élnek, és sok a probléma ott is, de mit érezzen az a kis falun tengődő becsületesen dolgozó ember, aki azt hallja mi van Pesten, viszont csatorna-gáz még nincs a falujában? Érted? Itt Pesten az már hőzöngeni való dolog ha CSAK 10 percente jár a BKV, mi örülnénk ha max fél órát kellene várni. Érted mire akarok kilyukadni?
Mindenféle ellenségeskedés és személyeskedés nélkül írtam azt amit.. felelősségem teljes tudatában.
Ez nem a te hibád, nem is a fővárosiaké, de innen faluról úgy néz ki, hogy mindenki más le van ejtve. Jó Bp-en sokan élnek, és sok a probléma ott is, de mit érezzen az a kis falun tengődő becsületesen dolgozó ember, aki azt hallja mi van Pesten, viszont csatorna-gáz még nincs a falujában? Érted? Itt Pesten az már hőzöngeni való dolog ha CSAK 10 percente jár a BKV, mi örülnénk ha max fél órát kellene várni. Érted mire akarok kilyukadni?
Mindenféle ellenségeskedés és személyeskedés nélkül írtam azt amit.. felelősségem teljes tudatában.
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:07
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [9]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]