Mekkora egy barom vagy! Honnan a rákból tudnád, hogy hányszor voltunk vidéken nyaralni? Szeretek vidékre menni és idén is oda fogok menni, de tudod nem a magadfajta hajtogatom-a-faszságomat vidékiek miatt, hanem a normális emberek miatt. Az pedig, hogy fáj a tény, miszerint a csórók nagy része feljön szerencsét próbálni az egyébként utált fővárosba, roppant sajnálatos, de igy van. Mondjuk nem tudom minek járnak az emberek olyan helyekre, amit utálnak. Egyszerűen nem kell oda menni és el van intézve! Még valami! Amikor bevonultam katonának, akkor tudatosodott bennem a vidéken élők hatalmas pesti-gyűlölete. Egészen addig meg sem fordult a fejemben ilyen ellentét, és soha nem jutott eszembe valakit lenézni, mert vidéken él. Mikor bekerültem, az a gusztustalan, indokolatlan (ugyanis nem ártottunk nekik semmit) gyúlölködés, ami a pestieket érte megmutatta nekem, hogy melyik fél is a primitiv és melyik fél is kezdi a gyűlölködést először! Ezt a mentalitást ti is tökéletesen tükrözitek ebben a topikban. Valami nem tetszik? Ha fáj, hogy milyen Budapest, nem kell idejönni, viszont a pofátokat kurva gyorsan be lehet fogni, mert egyszerúen nevetségesek vagytok a nagy ugatással, amit itt lerendeztek! Ti nagyon jól rászolgáltatok arra, hogy lenézzelek titeket (már akik éppen ide irtak ebbe a topikba a pestiekről) mert gondolkodni kettőig sem tudtok, csak általánositani! Hajtogassátok csak a faszságaitokat tovább és kurvára ne csodálkozzatok, ha ezek után Pesten jártotokban lenéznek titeket! Én soha nem kezdtem ezt a vidékilenézést, de ti felháboritóak vagytok! A személyeskedésről meg annyit, hogy csak nyugodtan, nagyon nem ijedtem meg tőletek, ahogyan eddig senki mástól sem itt a fórumon!
...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...