Köszi. De szinte mindent úgy csínáltam ahogy kell. Minnél gyakrabban vele voltam: a kórházba vagy 15 alkalommal voltam nála. Senki sem tudta bántani. Még a piramisfejű szúrásakor is elé álltam mindig. Nem olvastam el a levelet és a képet se néztem meg. A szellemhangot se hallgattam meg a végső összecsapás előtt.
Valószínűleg talán az lehetett a baj, hogy futottam mindig. A beszédét is mindig meghallgattam teljesen amit mondott a kórházban. Újrajátszom majd mégegyszer aztán remélem meglesz ez az END is.
Nekem van hozzá magyar leírásom, talán ez segít:
Maria End: Minél gyakrabban legyünk Maria-val. Mindig hallgassuk végig, amit mond. Ne bántsuk, vagy engedjük, hogy más bántsa. Ne olvassuk el Mary levelét és a képet se nézzük meg. Ne hallgassuk végig a beszédet az utolsó csata előtt.
Asszem rájöttem, hogy miét nem kapom meg a Maria's endet. Az oldalon amit adtál Jc, írják, hogy nem szabad futni Maria elől. Én mindig szaladtam. Na, most már ezt is tudom. Azt hiszem ideje lejátszani az utolsó endet is.
A szinkron nem rossz, egyedül Angela hangjával nem vagyok kibékülve. Jamesnek lett a legjobb.