Fórum » Nem számítástechnikai témák
Budapest vs. többi város,falu,község
Ödön hát megbaszhatod te a jó kurva redvás picsádat, már ha ez sikerül egyáltalán! Ennél szebbet jelen esetben nem tudok számodra nyilatkozni, mert az amit te itt művelsz elképesztően korlátolt szellemi képességedre utal és az, hogy most te mit gondolsz az előbbi véleményemről amit irántad szándékoztam kifejezni elhiheted, hogy kibebaszott módon nem érdekel, mert valahogy ennyi szarság után amit tőled olvastam nem látom értelmét, hogy leálljak veled vitázni, tehát arra a következtetésre jutottam, hogy jobban teszem ha egyszerűen lealázlak mint barom gyereket, mivel az írásaid nem utalnak felnőttes viselkedésre és nem firtatom tovább szellemi és fizakai képességedet.
a bunkó hangnemet nem én kezdtem, olvass vissza! a "kis pöcsöt" annak írtam válaszként aki tényleg az. a bunkó hangnemre és az életkorra vonatkozólag direkt írtam, hogy tizstelet a kivételnek. ennyi.
Bocs, de amíg "bunkó hangnem"-edben írogatsz és nem tudjuk hány éves vagy addig te is csak egy "kis pöcs" vagy.
(mindkét idézet tőlled van, ha esetleg én is írtam volna valami ilyesmit akkor másold be plz! mert kettőnk közül egyedül te viselkedtél "bunkó" módon)
(mindkét idézet tőlled van, ha esetleg én is írtam volna valami ilyesmit akkor másold be plz! mert kettőnk közül egyedül te viselkedtél "bunkó" módon)

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
"de a te problémád mindenek elött fontos" - igen, az, ha sietek és nem érek oda vhova, az tényleg fontos. én ezt leírtam, ha nem tetszik nektek, nem tetszik, viszont a bunkó hangnem miatt ebben az esetben kilóg a lóláb. meglep, hogy a kis 16 éves fejetekkel ennyire el vagytok szállva, holott még csak nem is a saját pénzetekből fizettek érte (tak).
Mindenképpen úgy akarod beállítani a dolgot, hogy mások el akarják baszni neked az eddigi állapotokat.
Igen, önzőnek tartalak, mert te meg sem hallod más mennyire szenved a tömegközlekedéstől (vagyis hiányától), de a te problémád mindenek elött fontos, ami valljuk be nem is annyira gáz ha az ország más helyeihez viszonyítjuk (és nem egy nyugati ország városaihoz).
Igen, önzőnek tartalak, mert te meg sem hallod más mennyire szenved a tömegközlekedéstől (vagyis hiányától), de a te problémád mindenek elött fontos, ami valljuk be nem is annyira gáz ha az ország más helyeihez viszonyítjuk (és nem egy nyugati ország városaihoz).
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
értem. szóval még én vagyok az önző, hogy nem tetszik a bkv! szépen eljutottunk idáig! na tényleg innen kezdődik a vidékiek budapest-gyűlölete!
igen, önzőnek tartalak.
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
ez a mondatod a lényeg: "hanem az hogy neked ez sem elég"
Neked ez a rögeszméd?
Várjál, hogy is írjam, hogy te is megértsd.. hmm.. talán ez jó lesz:
Nem az zavar, hogy neked 10 percet kell várnod, hanem az hogy nekem 40et. Érted? Nem?
Nem az a bajom hogy neked 10 percig kell nézegetned a forgalmat, hanem az hogy neked ez sem elég, miközben máshol a többszörösét kell várni. Érted? Nem?
Nem érdekel, hogy te 10 percet vársz, mintahogy te is leszarsz mindenki mást aki "irígyli" ezt a 10 perces várakozást.
Ennyiből lejött?
Várjál, hogy is írjam, hogy te is megértsd.. hmm.. talán ez jó lesz:
Nem az zavar, hogy neked 10 percet kell várnod, hanem az hogy nekem 40et. Érted? Nem?
Nem az a bajom hogy neked 10 percig kell nézegetned a forgalmat, hanem az hogy neked ez sem elég, miközben máshol a többszörösét kell várni. Érted? Nem?
Nem érdekel, hogy te 10 percet vársz, mintahogy te is leszarsz mindenki mást aki "irígyli" ezt a 10 perces várakozást.
Ennyiből lejött?

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
"Érted mire akarok kilyukadni?" - arra, hogy járjon pesten is fél óránként a bkv! téged az zavar, hogy bp-n gyakrabban jár a bkv? mert ez jön le!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:07
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [9]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]