28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

Zsolty
Zsolty [1331]

Gigabyte A64 3500+ (939). MSI 7800GTX (24pipe!!!) . Kingmax 2x512.Nec DVD-Rw 120 sata seagate. Mag

vortób
vortób [12314]
A játék automatikusan ellenörzi a cdkeyed, ha azt hibásnak találja akkor nem enged be, azonban ezt a védelmet kilehet kerülni. Többet nem segithettek.

,,Happiness is only real when shared."

Splashman
Splashman [56]
Akkor mar csak 1 kerdesem van:minden kod egyforma

You have a chance to thake mi,you wont get another!

vortób
vortób [12314]
Ja, hogy másolt. Akkor sajnálom de itt nem segithetek, ugyanis a fórum főszabályaiban van egy sor a warezről:
-Tilos az illegális tevékenységek hirdetése, illetve ezzel kapcsolatos levelek postázása (különös tekintettel a kalóz szoftverekre vonatkozóan).
Én félek a bantól, úgy hogy nem válaszolok.

,,Happiness is only real when shared."

Splashman
Splashman [56]
De ez nekem masolt cd.A tied mukodne?ha igen atkuldod,vagy leirod?

You have a chance to thake mi,you wont get another!

vortób
vortób [12314]
A dobozod tokján, a cd felett. Eltéveszthetetlen.

,,Happiness is only real when shared."

Splashman
Splashman [56]
A főmenü előtt nektek is kerte a CD Key-t?Ha igen es megtalaltatok akkor megmondatnatok hogy hol talaltatok meg!

You have a chance to thake mi,you wont get another!

Vissza

Fórumszabályzat