A kutyát nem érdekli, hogy mennyi az átlagkereset és mennyibe kerül egy DVD, nemhogy a forgalmazókat. Bár ez már másik topicban is ki lett fejtve, attól még semmi nem jogosít fel lopásra, mert nem tudod megvenni.
Régebben én is elképzelhetetlennek tartottam ennyi pénz kiadását egy játékért. De úgy veszem észre, azért idővel mennek lejjebb az árak és az EVM is sokat tett az ügy érdekében. Nemrég vettem meg a Blood Omen 2-t 2000Ft-ért, mert anno valahogy kimaradt az életemből. Előtte is vettem persze már jópárat, olyanokat, amik tényleg megérik az árukat, mert sokáig tartanak (leginkább multis FPS, RTS az ilyen). Persze az idő teltével a játékok iránti érdeklődésem is alábbhagyott, ez sokat segített
Ha bele tudsz törődni, hogy a játékiparhoz képest fél-1 évvel el vagy csúszva, akkor feleannyiért tudsz játszani, nem beszélve a crack/patch okozta kínlódásoktól való megszabadulástól és a multi meglétéről. S így talán még hardverrel is bírod

Dark Archon