28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RTS vs. Körökre osztott stratégia



Írd ide hozzászólásod:

Dead Heart
Dead Heart [439]
Szerintem a körökre osztott staratégia az igazi. A helyzet az, hogy az RTS csak multiban stratégia, sajnos single playerben nem, kiv egy két kivétel. A legtöbbet egy módszerrel meg lehet nyerni, sok durva egység, és go. De multiban tényleg kell, és lehet taktikázni RTS-ben is

"A meggyőződések veszélyesebb ellenségei az igazságnak, mint a hazugságok."

Vissza

Fórumszabályzat