28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

Tommy Angelo 2
Tommy Angelo 2 [79]
Szevasztok lenne egy kérdésem.

Megvan a sim city 4 rajta a rush hour kiegészitővel, és nincs rajta semmilyen patch.
A problémám hogy, bármit megteszek nem hajlandóak 4-5 emeletesnél magasabb házakat építeni.
Én csinálom szarul, vagy hibás a progi?

előre is köszi a válaszokat

We need oil, we need gas, we need plastic.. we need war at Iraq

Vissza

Fórumszabályzat