Megvan a sim city 4 rajta a rush hour kiegészitővel, és nincs rajta semmilyen patch.
A problémám hogy, bármit megteszek nem hajlandóak 4-5 emeletesnél magasabb házakat építeni.
Én csinálom szarul, vagy hibás a progi?
előre is köszi a válaszokat
We need oil, we need gas, we need plastic.. we need war at Iraq
