28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rém rendes család!



Írd ide hozzászólásod:

boond
boond [178]
tudom!

"A jövő mindig mozgásban van." - Yoda Mester

asas01
asas01 [12269]
Az nem ELL, hanem Al. Egyébként megtanulhatnál már érthetően írni.

Amúgy szvsz ez a legújranézhetőbb sorozat. Vannak olyan részek, amiket már min. 10x láttam, de még mindig röhögök rajtuk.

i tell it like it is, cause im a bold figure

boond
boond [178]
szereintem azaz egyik legjobb része amikor Stivnek ( Marcy első
férje ) a merciyének behor pasza az oldalát !!.. aztán kösz Ell most olyan nőt kaptam amire minden férfi vágyik , medig játszhatom ezt ?
Mire ELL amig megnem javitják a kocsidat!Stiv majd elviszem egy pár napmulva ,pár hét mulva , pár honap mulva végülis nemi nem az én oldalamon van a horpadás ...

"A jövő mindig mozgásban van." - Yoda Mester

Vissza

Fórumszabályzat