28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

Rettenthető
Rettenthető [1963]
Hát én jómagam elég rég játszottam vele és arra még tisztán emléxem, hogy bár szépen növögetett a város, már épültek a nagyobb tömbházak is, de a szemét kezdett olyan mértéket ölteni és olyan költségeket elemészteni, hogy látható volt, hogy záros határidőn belüli a szemét megöli a városom..., így pihenőre küldztem a játékom.
Nekem csak 1 régió volt kiépítve, lehet párhuzamosítva többre lehetett volna jutni...

A demokrácia egy helyen található meg az egész Világon: A szótárban.

viktor 12
viktor 12 [20]
Aha, kössz.
Egyébként leírhatnátok mekkora a városotok, hányan laknak benne, meg ilyenek. Kezdem én (ez a legfejlettebb régióm):
120000 fő, már az egész régió be lett építve, 2 kórház, 3 ált isk, 2 könyvtár, 2 közép iskola, autópálya, sok buszmegálló, néhány magas ház, és 5000-es jövedelem havonta, nincs sok vasút, és néhány lepukkadt épület.
Örülnék ha ti is leírnátok a városotokat, mert így össze tudnám hasonlítani a magaméval.

Vissza

Fórumszabályzat