28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Painkiller: Battle out of Hell



Írd ide hozzászólásod:

Beny12
Beny12 [6388]
Hol jársz a főellenségnél amikor középen egy sírszerü vmi van?
Jah persze, hogy ott jársz.
Nah mivel az a szellem gyertyát tart a kezében..... (ez nem tudom hogy jön ide, de le kellett írnom)
Vedd fel a lángszórót aztán HADDSZÓLJON!!!
Valahogy így kell már végigvittem az egészet.
A legjobban az első vagy második világháborús (nem tom pontosan)
pálya tetszik amikor Leningrádban vagy. Nagyon faxa.
booh
booh [23]
Sziasztok!

Egy kérdésem lenne: elakadtam a játék első pályáján
ahol bemegyek egy terembe és egy lebegő apácaféleség
repül körbe körbe ha elé állok valami hőkövető tűznyalábot
ereszt, középpen valami asztal vagy sír féleség van a fegyvereim
pedig láthatóan nem sértik meg az apácát.
Köszönöm ha valaki leírja a megoldást.
Köszi

Vissza

Fórumszabályzat