Jah persze, hogy ott jársz.
Nah mivel az a szellem gyertyát tart a kezében..... (ez nem tudom hogy jön ide, de le kellett írnom




)
Vedd fel a lángszórót aztán HADDSZÓLJON!!!
Valahogy így kell már végigvittem az egészet.
A legjobban az első vagy második világháborús (nem tom pontosan)
pálya tetszik amikor Leningrádban vagy. Nagyon faxa.
