én a fifák változásával évről évre nem arra gondoltam hogy már azt is meg tudják oldani hogy a dobozra 1-el későbbi évszám kerül
-
hanem nem utolső sorban a grafika évről évre szebb és ami még fontosabb.....a játékélmény évről-évre jobb..ez érezhető a fifánál(a maddeneknél kevésbé.)
Gáborral 1etértek annak ellenére hogy én nem vagyok(voltam)oda a kalandjátékokért de a fahrenheit ge.i jónak tűnik...
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ
