28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

asas01
asas01 [12269]
A Vietcong 2-ben én is nagyot csalódtam. Azt reméltem, hogy legalább az 1 szintjét hozza, erre kapok egy bugos, ronda, szaggató fost, ami ráadásul közel sem olyan hangulatos, mint az elődje. Kár érte.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Vöge
Vöge [288]
Vietcong 2 (10 perc után ment a levesbe)
Battlefield 2 (nem fogott meg igazán)

Vissza

Fórumszabályzat