28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

eti8
eti8 [10104]
Egyébként szép a grafika a képek alapján, de abszolút de nem élethű. Minden túlságosan csillog. Ez a baj az új játékokkal. Nem figyelik meg a csillogásokat, mielőtt beviszik a játékba, és pl csillog a betonfal, meg a fatuskó
Jól van a csiszolt fémeknek tényleg így kéne csillogniuk kb, de nem a srác ruhájának...

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Corleone1
Corleone1 [1782]
És itt van még néhány kép

||www.splintercell.hu||

Vissza

Fórumszabályzat