A DOOM III. sokaknak csalódás volt - többek közt nekem is!
Ha pedig a "Duke Nukem Forever" jelenséget valakinek magyarázni kell, ott az alapoknál van a hiba

Az okos enged...a kísértésnek! Egyébként pedig a nőknek is van joguk programozni. Mosógépet!
Fórum » Beszélgetés a játékokról

Az okos enged...a kísértésnek! Egyébként pedig a nőknek is van joguk programozni. Mosógépet!
Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ