28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

Christoph
Christoph [4806]
A Q4 nekem is csalódás (bár a quaketől sohasem vártam nagyot, de ez...)
Ha ingyen adnák akkor se kéne, de komolyan... bár akkor eladnám és vennék rajta FEAR-t vagy COD2-t.
Kanduhr
Kanduhr [711]
én már a helyet is sajnáltam a vinyómon amíg fenn volt
jwolf
jwolf [883]
köszi, bár nem akarom megvenni, de annyi azért enyhén túlzás érte

jwolf

Kanduhr
Kanduhr [711]
quake 4 cdgalaxisban 12900
jwolf
jwolf [883]
jól van már, Quake 4 16ropi
ezt a baromságot...

jwolf

Vissza

Fórumszabályzat