28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

particio?????



Írd ide hozzászólásod:

aloa
aloa [252]
Sziasztok!
Vettem egy új vinyót, és arra szeretném rárakni a régi tartalmát(hogy ne kelljen újrainstallálni mindent). Az új vinyón létrehoztam egy ugyanakkora partíciót, mint a régi C. Majd az R-drive image progi segítségével készítettem egy image-filet a C-ről. Majd flopiról bootolva vissza akartam állítani az új vinyóra, de csak annyit csinált, hogy átmásolta az image-filet (kemény 3 óra alatt a 20gigát). Majd a windowsos programjával próbálkoztam. Annak az lett az eredménye, hogy eltűnt a partíció, amire ki akartam bontani az image-filet (nem gond, mert újra particionálom/formatálom és jó lesz). Ismeri valaki ezt az R-drive image programot és tudna tanácsot adni, hogy miért műveli ezeket, esetleg egy másik image-készítő progit tudna-e ajánlani (egyáltalán jól okoskodok, hogy így meg tudnám úszni az installálásokat?)?

Vissza

Fórumszabályzat