28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rém rendes család!



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
na ja, de a kérdés nem az volt, hogy hány évíg csinálták, hanem hány évíg vitték el, kétféleképp értelmezhető

no, mindegy...
Gerry
Gerry [8082]
Tom, azonban azt kérdezte, hogy hány évig csinálták a sorozatot..az viszont a 87-től 97-ig terjedő intervallum volt. Az már más kérdés, hogy 11 évad volt. Szal na, igazam van és kész
okoska3000
okoska3000 [12750]
hivatalosan 11...
az első évad ugyan rövidebb volt (16 rész ha jól emlékszem), de akkor is 11 évados...
Gerry
Gerry [8082]
10
morrowind8
morrowind8 [135]
A soraztot mennyi évig vitték el?

SPAS 12

Vissza

Fórumszabályzat