28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

viktor 12
viktor 12 [20]
Hi

Az elsőre talán jó lenne, hogy egy külön régióba építsd a recycling telepeket vagy a szemétégető üzemeket. Gyárakat is építhetsz, és adhatsz meg vehetsz dolgokat. És így már két régiód van, ráadásul a 'lakórégió' sokkal tisztább lesz

(egyébként ha sok fát ültetsz akkor tisztább lesz a levegő. asszem...)

A másodikra meg passz.Én mongyuk egy helyre szoktam rakni őket és köréjük fákat rakok (mintahogy az előbb montam, mert így nem szennyeződnek annyira és spórolok is egy keveset. Legalábbis szerintem.

Remélem azért segítettem valamit

Vissza

Fórumszabályzat