Az elsőre talán jó lenne, hogy egy külön régióba építsd a recycling telepeket vagy a szemétégető üzemeket. Gyárakat is építhetsz, és adhatsz meg vehetsz dolgokat. És így már két régiód van, ráadásul a 'lakórégió' sokkal tisztább lesz
(egyébként ha sok fát ültetsz akkor tisztább lesz a levegő. asszem...
)
A másodikra meg passz.Én mongyuk egy helyre szoktam rakni őket és köréjük fákat rakok (mintahogy az előbb montam
, mert így nem szennyeződnek annyira és spórolok is egy keveset. Legalábbis szerintem.
Remélem azért segítettem valamit

