28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

tv123
tv123 [2]
ok

érdekességképpen megjegyzem hogy most van 3városom egymás mellett
az 1.városban van az áramelálítás és szeméttelep a 2.ban van a viztelep a 3.nincs ilyen közmű

az 1.és 2.város szomszédosak viszont a 3.város csak a 2.városon keresztül kapcsolódik az 1.hez

érdekes hogy a szemetet el tudom úgy szállítani a 3asból az 1.esbe hogy előbb elszállítják a 2-esnek majd a 2-es a saját+3-as szemetét elszálítja az 1-esnek

viszont nem értem a ha a szemetet lehet szállítani több városon keresztül akkor az áramot miért nem(van hálózat kiépítve)
ugyanis nem tudom megtenni hogy az 1-es elad áramot 2.esnek az pedig tovább elad áramot a 3.asnak,csak a 2-esig tudok áramot továbbítani,ez érthetetlen számomra,így énytelen vagyok a 3.asba erőművet építeni

a vízzel nem tudom mi a helyzet e téren mivel a 2.es város az 1-es és 3.as között van így a 3.fél esete nem áll fenn

Vissza

Fórumszabályzat