28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobb filmje(i)



Írd ide hozzászólásod:

nihilism
nihilism [3144]
A Hervado Viragok tenyleg jo, bar szerintem Jarmusch leggyengebb filmje. Ezt ugy kell erteni, hogy Jarmuschnak csak jo filmje van.
The Conquistador
The Conquistador [2300]
Tényleg nem volt túl sok igazán jó film idén, néhány nagyon dícsért filmet pedig még nem is láttam.

- Hervadó virágok (Broken Flowers)
- Csillagok háborúja - A Sith-ek bosszúja (Star Wars III - Revenge of the Sith)
- Batman - Kezdődik (Batman Begins)
- A remény bajnoka (Cindarella Man)

Nagyjából ennyi, akinek hozzám hasonlóan nem jutnak eszébe az idei filmek, annak az alábbi linket ajánlom. 2005 100 legismertebb filmjének listáját tartalmazza, ami nem feltétlenül egyezik a legjobb filmek listájával, sőt...

IMDB - 2005

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Vissza

Fórumszabályzat