Nem értem valójában miért kell a két újság között "igazságot" tenni. Én elhivatott PCG előfizető vagyok, egy haverom pedig GS előfizető, így van lehetőségem mindkettőt elolvasni rendesen.
Szerintem a GS színesebb, vidámabb, stb, de számomra kevésbé átlátható. A PCG-t kicsit szárazabbnak érzem, ott nem annyira a külsőn, mint a belsőn a hangsúly. Természetesen nem mondom, hogy a GS tartalmilag rossz lenne. Sőt, remek cikkeket olvastam benne.
Ami igazából dönt vásárláskor, hogy mely cikkírókat kedveljük, melyek írás és mindenféle stílusa áll közelebb hozzánk.
Nah mind1, mindenki nyugodtan vitázzon tovább, hogy melyik miért jobb, úgyse juttok dűlőre.
AdioS!
Ide általában valami elgondolkodtató mondatot szoktak rakni. De miért mástól idéz mindenki?
