28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rém rendes család!



Írd ide hozzászólásod:

Tamás82Bp
Tamás82Bp [5650]
Azok hatalmas pillanatokmikor bólingozik...kamerába néz,ALBUNDY fej......gurítsunk!

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Csabaking
Csabaking [189]
Az a rész mekkora, mikor a Munka ünnepén Al a kertben a családdal meg Marcy-ékkal grillezik!
Előkészíti a kellékeket (többek között a "Csókot a szakácsnak, golyót az asszonynak" feliratú kötényét...), aztán -ahogy azt több részben is teszi- belenéz a kamerába, grimaszol, és azt mondja: "Kezdjük"!
Azon kevés részek egyike, amikor Al megkívánja Peggyt. A végén Peggy már alig tud ülni.
A legvégén a poén Marcy nénikéjével, illetve a hamvaival... Fetrengtem a röhögéstől!

Vissza

Fórumszabályzat