28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dark City - Egy fantasztikusan jó sci-fi !!!



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
mi a bajod a matrix második és harmadik részével?
Lyobag
Lyobag [6266]
a Falu szerintem vacak volt! és a felénél - minden előzetes infó nélkül - rájöttem a poénjára! de nagyon

a mátrix meg megmaradt volna best of filmek között, ha nem jön ki a magyar szinkron, továbbá a 2-3 rész... akkor az maradt volna az überfilm

a Dark City meg nagyon jó! és teljesen elgondolkodtató! pláne azt bírom, hogy télleg nem tudni benne, mit hoz az éjfél!
R.Deckard
R.Deckard [1113]
A Falu pedig jo film. Nem lovom le a poent.

Julius 4.-8 Tuntetes, Az igazsag napja: http://www.szmm.hu/huzzunkel/index.php

Kanduhr
Kanduhr [711]
Falut nem láttam, de már nagyon rég meg akarom nézni, Másvilág király volt(meg volt a hangulata)
R.Deckard
R.Deckard [1113]
A Matrix a maga idejeben jo volt, a 2-3 mar akkor se. A Dark cityt viszont ma is elmeny megnezni. Nekem meg a Masvilag es a Falu c film jott be nagyon.

Julius 4.-8 Tuntetes, Az igazsag napja: http://www.szmm.hu/huzzunkel/index.php

The Lord
The Lord [3553]
Szerintem a Mátrix nem sokat lopott ebből a filmből, sőt, szinte semmit (valaki írta lejjebb, hogy még szép, hogy egy 99-es film nyúlja az ötleteket egy 98-asból, ekkora baromságot). Ettől független viszont meglepő, hogy a Mátrix szóbajövetelekor a Neurománcot senki nem említi (én legalábbis alig látom), pedig az egész Mátrix-esszencia abból lett összeollózva nagyjából...

Amúgy szerintem az összes Mátrix nagyon gyenge. A látvány miatt kötelező megnézni egyszer, de minden más eleme felejthető.

A Dark Cityt kb. négyszer láttam és tetszett mindig, de azért túlzás lenne azt mondani, hogy egy klasszis alkotás. Maga a világa és a hangulata jó, de pl. szerintem a színészi alakítások koránt sem dícséretesek és bár most már konkréten nem tudom megmondani, de évekkel ezelőtt egy haveri beszélgetés során egy, vagy két helyen meg is buktattuk a filmet. Ettől független, ha megjelenik dvd-n, biztos megveszem.

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Vissza

Fórumszabályzat