Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
Dark City - Egy fantasztikusan jó sci-fi !!!
mi a bajod a matrix második és harmadik részével?
a Falu szerintem vacak volt! és a felénél - minden előzetes infó nélkül - rájöttem a poénjára! de nagyon
a mátrix meg megmaradt volna best of filmek között, ha nem jön ki a magyar szinkron, továbbá a 2-3 rész... akkor az maradt volna az überfilm
a Dark City meg nagyon jó! és teljesen elgondolkodtató! pláne azt bírom, hogy télleg nem tudni benne, mit hoz az éjfél!
a mátrix meg megmaradt volna best of filmek között, ha nem jön ki a magyar szinkron, továbbá a 2-3 rész... akkor az maradt volna az überfilm
a Dark City meg nagyon jó! és teljesen elgondolkodtató! pláne azt bírom, hogy télleg nem tudni benne, mit hoz az éjfél!
A Falu pedig jo film. Nem lovom le a poent.
Julius 4.-8 Tuntetes, Az igazsag napja: http://www.szmm.hu/huzzunkel/index.php
Falut nem láttam, de már nagyon rég meg akarom nézni, Másvilág király volt(meg volt a hangulata)
A Matrix a maga idejeben jo volt, a 2-3 mar akkor se.
A Dark cityt viszont ma is elmeny megnezni. Nekem meg a Masvilag es a Falu c film jott be nagyon.
A Dark cityt viszont ma is elmeny megnezni. Nekem meg a Masvilag es a Falu c film jott be nagyon.Julius 4.-8 Tuntetes, Az igazsag napja: http://www.szmm.hu/huzzunkel/index.php
Szerintem a Mátrix nem sokat lopott ebből a filmből, sőt, szinte semmit (valaki írta lejjebb, hogy még szép, hogy egy 99-es film nyúlja az ötleteket egy 98-asból, ekkora baromságot). Ettől független viszont meglepő, hogy a Mátrix szóbajövetelekor a Neurománcot senki nem említi (én legalábbis alig látom), pedig az egész Mátrix-esszencia abból lett összeollózva nagyjából...
Amúgy szerintem az összes Mátrix nagyon gyenge. A látvány miatt kötelező megnézni egyszer, de minden más eleme felejthető.
A Dark Cityt kb. négyszer láttam és tetszett mindig, de azért túlzás lenne azt mondani, hogy egy klasszis alkotás. Maga a világa és a hangulata jó, de pl. szerintem a színészi alakítások koránt sem dícséretesek és bár most már konkréten nem tudom megmondani, de évekkel ezelőtt egy haveri beszélgetés során egy, vagy két helyen meg is buktattuk a filmet. Ettől független, ha megjelenik dvd-n, biztos megveszem.
Amúgy szerintem az összes Mátrix nagyon gyenge. A látvány miatt kötelező megnézni egyszer, de minden más eleme felejthető.
A Dark Cityt kb. négyszer láttam és tetszett mindig, de azért túlzás lenne azt mondani, hogy egy klasszis alkotás. Maga a világa és a hangulata jó, de pl. szerintem a színészi alakítások koránt sem dícséretesek és bár most már konkréten nem tudom megmondani, de évekkel ezelőtt egy haveri beszélgetés során egy, vagy két helyen meg is buktattuk a filmet. Ettől független, ha megjelenik dvd-n, biztos megveszem.
"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 13:37
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [6]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]