Szerintem mazli, hogy a Dark Citynek nem lett masodik resze, a legtobb filmnel ott rontjak el, kiveve az Alien.
A Dark City ma is ASZ ! es szerintem 20 ev mulva is elvezettel fogja nezni az ifjusag, addigra talan mar csak 5 perces filmek lesznek, 2-3 lovessel, 5-6 robbanassal es vizualis effektekkel es legalabb egy erotikus jelenettel. (ha mar sci-fi
) Majd oregkorunkra orommel tesszuk be a dark city dvdt es dolunk hatra a fotelunkba, de ha ejfelt ut az ora... 
Julius 4.-8 Tuntetes, Az igazsag napja: http://www.szmm.hu/huzzunkel/index.php
