most kicsit visszaugrottam az időben a játékok közt és diablo 2-vel játszok! már már teljesen függövé vállok!
nagyon tetszenek ezek a jó kis szerepjátékok és igy utólag kicsivel több tapasztalattal azt mondom hogy ezt a dungeon lords-ot elkapkodták ezért tele van bugokkal és az élmény sem az igazi!L. Ádám

