28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
fú köszönjük ezt a tudományos előadást
amúgy valóban így van (csak nem akartam leírni az egészet)

Szenvedély nélkül a foci halott.

Barthezz
Barthezz [54711]
Nah megpróbálom én is összefoglalni a Scooter stílusát, eddig sztem Pyro-é volt a legjobb Szal a kezdetekkor rave-et meg happy hardcore-t nyomtak, aztán 4. albumtól egy kicsit lassult a zenéjük (de még mindig a rave jelző passzolt a legjobban rá, bár pl. a How Much Is The Fish és társai máig nemtom milyen stílus, ami a legjobban rájuk illene ). Közben volt persze egyéb stílusú zenéjük is, pl. a We Are The Greatest az olyan Music Instructor-os elektros volt Aztán jött a sztem legjobb albumuk, a Back To The Heavyweight Jam, amin a house zene dominált, eszméletlen pörgős house-ok voltak rajta, pl. Fuck the Millenium (de nem a klipes nyálas változatára gondolok, hanem ami az albumon volt rajt ) Ezután pedig elkezdték a jóval kommerszebb eurotrance, eurodance zenéket (high pitched voice-os) számokat nyomatni (Ramp, Nessaja, Posse, Weekend, The Night stb.), majd újra kicsit keményebb hangzás (pl. a Pyro által is már említett Maria) jött. Aztán jött egy kis kitérő a funk house irányába (Shake That! és még egy pár ilyen szám az albumról), majd következett ezután a mélyrepülésük a legújabb eurodance zenéikkel (a Shake That! után nem volt olyan számuk, amit 3-4 hallagtás után ne untam volna meg, na jó, a Suavemente még nem volt rossz ). Aztán persze valóban minden albumukon megtalálható egy-pár trance szám is (Trance Atlantic, Mesmerized, Cubic stb.), egy-két lassú popszám, néhány rockosabb beütésű zene is, stb.
Szal összességében a Scooter stílusa nagyon vegyes, de talán pont a techno az, ami semmiképpen nem mondható rájuk, egy db techno számuk nem volt az együttes 12 éves fennállása alatt

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Azért én több trance számát is ismerem (mostani albumon 2 össz), de eredetileg rave, azonban egy-pár kommersz (eurotrance/dance/kommersz house) száma is van. (I like it loud félék)

nem szakértők számára pedig ami elektronikus zene az techno...(ezt már több helyen is hallottam)

Szenvedély nélkül a foci halott.

CamelX
CamelX [6215]
Bazz, hallottál már valaha technot, gecc...
Scooter meg sem közelíti a techno műfaját. trance száma is csak 1 van asszem, a Mesmarised, amúgy meg rave/'happy hardcore'....

I am the architect of my own destruction.

kopé
kopé [38449]
mellesleg a Scooter 100% Techno
nihilism
nihilism [3144]
Te. Egy problema van. Hogy a Linkin Park nem rock, a Scooter nem techno, es a Missy Elliot nem hip-hop. De amugy jo vagy.
Germinator
Germinator [29908]
nincs kedvenc zenei stílusom, bármit megszerethetek (szerintem diplomatikus válasz), kezdve a rocktól kezdve (System of a Down, Linkin Park) a technon át (Scooter) a hip-hopon keresztül (Missy Elliot) a komolyzenéig (Mozart, Bárdos, Kodály)

(gy.k. a zárójelekben számomra kedves előadók-írók szerepelnek, csakhogy példát statuáljak)

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Vissza

Fórumszabályzat