amúgy valóban így van (csak nem akartam leírni az egészet)
Szenvedély nélkül a foci halott.
Szenvedély nélkül a foci halott.
Szal a kezdetekkor rave-et meg happy hardcore-t nyomtak, aztán 4. albumtól egy kicsit lassult a zenéjük (de még mindig a rave jelző passzolt a legjobban rá, bár pl. a How Much Is The Fish és társai máig nemtom milyen stílus, ami a legjobban rájuk illene
). Közben volt persze egyéb stílusú zenéjük is, pl. a We Are The Greatest az olyan Music Instructor-os elektros volt
Aztán jött a sztem legjobb albumuk, a Back To The Heavyweight Jam, amin a house zene dominált, eszméletlen pörgős house-ok voltak rajta, pl. Fuck the Millenium (de nem a klipes nyálas változatára gondolok, hanem ami az albumon volt rajt
) Ezután pedig elkezdték a jóval kommerszebb eurotrance, eurodance zenéket (high pitched voice-os) számokat nyomatni (Ramp, Nessaja, Posse, Weekend, The Night stb.), majd újra kicsit keményebb hangzás (pl. a Pyro által is már említett Maria) jött. Aztán jött egy kis kitérő a funk house irányába (Shake That! és még egy pár ilyen szám az albumról), majd következett ezután a mélyrepülésük a legújabb eurodance zenéikkel (a Shake That! után nem volt olyan számuk, amit 3-4 hallagtás után ne untam volna meg, na jó, a Suavemente még nem volt rossz
). Aztán persze valóban minden albumukon megtalálható egy-pár trance szám is (Trance Atlantic, Mesmerized, Cubic stb.), egy-két lassú popszám, néhány rockosabb beütésű zene is, stb.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"


)
Szenvedély nélkül a foci halott.
I am the architect of my own destruction.

), kezdve a rocktól kezdve (System of a Down, Linkin Park) a technon át (Scooter) a hip-hopon keresztül (Missy Elliot) a komolyzenéig (Mozart, Bárdos, Kodály)
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.