28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

RhinoX
RhinoX [141]
Az összes laikus nyomja azt h a scooter techno zene, de az ilyen zenét tinik nyomnak ezerrel, és nagyon messze van a technotol.

Kedvenc stílusaim: House, Vocal Trance, Hard Trance, Hardcore, "Ibizás" Techno és Néha egy kis sima techno. Nem szeretem a sátánista agyament rockzenét (pl. slipknot), a rádióban éjjel nappal menő igénytelen Rnbs divatos zenéket, és a magyar nagyon ratyi dance számokat, aminek 90%a feldolgozás...

Sensation - The World's Leading Dance Event

Vissza

Fórumszabályzat