28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

Evil Prince
Evil Prince [332]
Nemmondom hogy szeretem a Slipknotot de azé odavagyok értük
mondjuk azok meg nem sátánisták hanem csak ien jel ként rakták szt oda

Ť-=[Batlefield2]=-ť WWE 4 ever!!! xStoneCold

Vissza

Fórumszabályzat